Login

Register

Login

Register

FAQS

Moje zamówienie

Po złożeniu zamówienia, będziesz na bieżąco otrzymywać powiadomienia na adres e mail o zmianie statusu. Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 4 dni roboczych, należy również doliczyć czas potrzebny na dostarczenie przesyłki przez kuriera (od 1 do 2 dni roboczych). Kiedy przesyłka zostanie nadana , otrzymasz wiadomość mailową z informacją o zmianie statusu. 

Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 4 dni roboczych od jego złożenia. Po wysłaniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail ze zmianą statusu zamówienia (prosimy sprawdzać również skrzynkę Spam bądź  Oferty). Kurier ma 48h na dostawę przesyłki. 

Dostępność produktów

Poinformujemy Cię mailowo o dostępności produktów, które dodasz na swoją listę rezerwową gdy tylko ponownie pojawią się w naszym sklepie

Metody płatności i dostawy

Metody płatności:

PayU lub PayPal
Przelewy 24

Dostawa:

Kurier Inpost z możliwością przekierowania paczki do paczkomatu

Jeżeli wybrałaś/eś szybki przelew PayU lub PayPal, zostaniesz przekierowana/y na stronę płatności. Przy wyborze płatności Payu lub Przelewy24, wybierz swój bank, zaloguj się i opłać zamówienie. W przypadku problemu z dokonaniem płatności (np zerwanie połączenia) otrzymasz wiadomość e-mail z nowym linkiem do płatności. Nie musisz składać nowego zamówienia. (Prosimy sprawdzać również skrzynkę Spam lub oferty).

Dla przelewu tradycyjnego numer konta znajdziesz tutaj.

nr rachunku do wpłat : 32783698423683274823659823

Rozmiary

Przy każdym produkcie  dostępna jest tabela rozmiarów. Wymiary, które są podane w tabelach, są wymiarami mierzonymi na płasko, bez rozciągania. W razie wątpliwości, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta, doradzimy jaki rozmiar będzie prawidłowy.

Jeśli rozmiar okaże się nieodpowiedni, masz prawo dokonać zwrotu w ciągu 14 dni od dnia następnego, kiedy odbierzesz swoją przesyłkę. Procedurę zwrotu znajdziesz w poniższym linku: https://kajla.pl/pomoc/regulamin-sklepu/