Kajla.pl

na zdjęciu widoczne urządzenie do zabiegu neura tight

Zabieg zagęszczający skórę falą radiową NuEra Tight

Technologia fali radiowej Aparaturowe zabiegi zagęszczające skórę i modelujące owal twarzy to silny trend i skutecznie rozwiązanie do walki w wiotkością cery i utratą młodzieńczego owalu twarzy. W naszym gabinecie postawiłyśmy na innowacyjną technologię fali radiowej, o kilku różnych częstotliwościach, która pozwala pracować zarówno w obrębie twarzy, jak i ciała. Zabieg jest nieinwazyjny, bezbolesny i komfortowy. Urządzenie posiada dwie głowice – do twarzy i ciała.  Szeroki zakres częstotliwości fali pozwala na personalizację zabiegi i na kompleksową odpowiedź na potrzeby  skóry. Fala oddziałuje głęboko – na skórę właściwą i podskórną tkankę tłuszczową. Pozwala to na wyraźne ujędrnienie tkanki, redukcję zmarszczek i modelowanie owalu, w tym redukcję podwójnego podbródka. Aby uzyskać najlepsze rezultaty zalecamy wykonywanie procedury w seriach.

Zabieg jest tzw. zabiegiem „lunchowym” – kuracja na twarz trwa około 20 minut, nie pozostawia śladów, jest bezbolesna i nie wymaga rekonwalescencji.

Wskazania do zabiegu falą radiową na twarz:

-utrata jędrności i napięcia skóry,
-zmarszczki, bruzdy i linie mimiczne,
-utrata młodzieńczego owalu twarz
-nierównomierna tekstura skóry,
-pod wojny podbródek, chomiki.

Efekty zabiegu NuEra Tight na twarz:

-zmniejszenie zmarszczek i bruzd,
-zagęszczenie skóry,
-ujędrnienie i redukcja wiotkości,
-poprawa jakości cery,
-redukcja lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej.

Przeciwwskazania do zabiegi falą radiową:

-ciąża i karmienie piersią,
-choroby bakteryjne i wirusowe skóry,
-choroby nowotworowe,
-rozrusznik serca,
-przyjmowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi.

Jeśli wyszukujesz hasło „zabiegi odmładzające Kraków” – świetnie trafiłaś! W Kajla Estetic sięgamy tylko po najwyższej klasy światowe technologie i zabiegi pielęgnacyjne, które gwarantują widoczne i trwałe efekty. Szukasz zabiegu odmładzającego na twarz? Z przyjemnością doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie.

Scroll to Top