Kajla.pl

Fragmentu zabiegu biolift

Bio Lift Neoderma

Bio Lift – zabieg liftingujący na twarz i biust

Innowacyjny zabieg ujędrniający Bio-Lift Cabin Concept wykonywany na twarz i biust, zapewnia efekt liftingu. To wieloetapowa kuracja odmładzająca stworzona przez ekspertów luksusowej i innowacyjnej, holenderskiej marki kosmetycznej Neoderma. Modeluje owal twarzy i ujędrnia biust, łącząc złuszczanie, dotleniania, masaż i silne ujędrnianie. Kluczowy etap zabiegu oparty jest na połączeniu pudru i roztworu Bio Lift. Puder jest bogaty z naturalne polisacharydy i ekstrakty ziołowe, roztwór – w morski polisacharyd i aloes. Po połączeniu tworzą pastę, którą nakłada się na skórę w celu jej nawilżenia, ujędrnienia, zredukowania drobnych zmarszczek i wygładzenia. Na zakończenie zabiegu kosmetolog aplikuje na skórę krem pielęgnacyjny dobrany do potrzeb skóry. Zabieg można wykonywać w serii lub jako pojedynczą kurację bankietową.

Fragmentu zabiegu biolift

Bio-Lift Neoderma

Zabieg liftingujący na twarz i biust Innowacyjny zabieg ujędrniający Bio-Lift Cabin- Concept wykonywany na twarz i biust, zapewnia efekt liftingu. To wieloetapowa kuracja odmładzająca stworzona przez ekspertów luksusowej i innowacyjnej, holenderskiej marki kosmeceutycznej Neoderma. Modeluje owal twarzy i ujędrnia biust, łącząc złuszczanie, dotleniania, masaż i silne ujędrnianie. Kluczowy etap zabiegu oparty jest na połączeniu pudru i roztworu Bio-Lift. Puder jest bogaty z naturalne polisacharydy i ekstrakty ziołowe, roztwór – w morski polisacharyd i aloes. Po połączeniu tworzą pastę, którą nakłada się na skórę w celu jej nawilżenia, ujędrnienia, zredukowania drobnych zmarszczek i wygładzenia. Na zakończenie zabiegu kosmetolog aplikuje na skórę krem pielęgnacyjny dobrany do potrzeb skóry. Zabieg można wykonywać w serii lub jako pojedynczą kurację bankietową.

Wskazania do zabiegu:

Składniki aktywne w zabiegu Bio Lift Neoderma

Efekty zabiegu liftingującego na twarz i biust Neoderma:

na zdjęciu widać materiały potrzebne do zabiegu neosense
na zdjęciu widać materiały potrzebne do zabiegu neosense

Wskazania do zabiegu:

Składniki aktywne w zabiegu Bio-Lift Neoderma

Efekty zabiegu liftingującego na twarz i biust Neoderma:

Jeśli zastanawiasz się, jak znaleźć gabinet kosmetyczny w Krakowie, zapraszamy Cię do Kajla Estetic – salonu, w którym stawiamy na efekty. Kompleksowo zaopiekujemy się Twoją skórą, sprawiając, że na dłużej zachowa młodzieńczy wygląd. Sprawdź, gdzie nas znajdziesz – zapraszamy do kontaktu lub rezerwacji.

Scroll to Top