Kajla.pl

Stymulatory

Zabiegi z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych wpisują się w modny trend naturalnego odmładzania. Ich zadaniem jest tzw. biostymulacja tkanek, czyli pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, regeneracja, przebudowa skóry, co prowadzi do uzyskania młodszego wyglądu – bez zmiany rysów twarzy. Dzięki takiej naturalnej biorestrukturyzacji twarz staje się bardziej jędrna, świeża i pełna blasku. Substancje podawane iniekcyjnie w głąb skory, czyli tzw. stymulatory tkankowe, oparte są o substancje dobrze tolerowane przez skórę (biokompatybilne), o udowodnionym działaniu odmładzającym i rewitalizującym. Mogą to być np. kwas hialuronowy, polinukleotydy, kwas polimlekowy, aminokwasy czy hydroksyapatyt wapnia. Specjalista dobiera preparat do potrzeb skory oraz oczekiwań klienta.

na zdjęciu widoczne urządzenie vital injector

Stymulatory

Zabiegi z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych wpisują się w modny trend naturalnego odmładzania. Ich zadaniem jest tzw. biostymulacja tkanek, czyli pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, regeneracja, przebudowa skory, co prowadzi do uzyskania młodszego wyglądu – bez zmiany rysów twarzy. Dzięki takiej naturalnej biorestrukturyzacji twarz staje się bardziej jędrna, świeża i pełna blasku. Substancje podawane iniekcyjnie w głąb skory, czyli tzw. stymulatory tkankowe, oparte są o substancje dobrze tolerowane przez skórę (biokompatybilne), o udowodnionym działaniu odmładzającym i rewitalizującym. Mogą to być np. kwas hialuronowy, polinukleotydy, kwas polimlekowy, aminokwasy czy hydroksyapatyt wapnia. Specjalista dobiera preparat do potrzeb skory oraz oczekiwań klienta.

Kiedy stosować stymulatory tkankowe?

Jak działają stymulatory?

Stymulatory tkankowe efekty

Przeciwwskazania do stymulatorów tkankowych:

Kiedy stosować stymulatory tkankowe?

Jak działają stymulatory?

Stymulatory tkankowe efekty

Przeciwwskazania do stymulatorów tkankowych:

Jeśli szukasz skutecznych i bezpiecznych zabiegów estetycznych umów się na wizytę w Kajla Estetic. Nie wpisuj w wyszukiwarkę hasła „Stymulatory tkankowe Kraków” i nie wybieraj przypadkowego miejsca. W naszym gabinecie Twoje zdrowie i uroda są dla nas priorytetem. Zapraszamy do kontaktu lub rezerwacji.

Scroll to Top