Kajla.pl

na zdjęciu widoczny zabieg fala uderzeniowa

Fala uderzeniowa

Fala uderzeniowa – jak działa? Terapia dźwiękowymi falami uderzeniowymi to nieinwazyjny zabieg powodujący pobudzenie metabolizmu komórkowego oraz lepsze dotlenienie i odżywienie tkanek. Emitowana przez urządzenie fala akustyczna powoduje wytworzenie wibracji w tkance łącznej wywołując określoną reakcję biologiczną. Te silnie działające impulsy mają długą historię wykorzystywania w medycynie, stąd też ich wykorzystanie w zabiegach estetycznych – modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i rozstępów.

Metoda ta wywołuje rozerwanie błon komórek tłuszczowych, powodując ich trwale uszkodzenie, a następnie naturalne wydalenie z organizmu. Fala uderzeniowa rozluźnia tkankę łączną, poprawia jędrność i napięcie skóry. Stymuluje krążenie, przyspiesza metabolizm i stymuluje mechanizmy detoksykacji. Co więcej, pobudza produkcję włókien kolagenowych i elastynowych wyraźnie zagęszczając skórę, co zmniejsza widoczność cellulitu i rozstępów. Zabieg jest bezbolesny, komfortowy i bezpieczny. Nie wymaga rekonwalescencji.

na zdjęciu widoczny zabieg fala uderzeniowa

Fala uderzeniowa

Fala uderzeniowa – jak działa? Terapia dźwiękowymi falami uderzeniowymi to nieinwazyjny zabieg powodujący pobudzenie metabolizmu komórkowego oraz lepsze dotlenienie i odżywienie tkanek. Emitowana przez urządzenie fala akustyczna powoduje wytworzenie wibracji w tkance łącznej wywołując określoną reakcję biologiczną. Te silnie działające impulsy mają długą historię wykorzystywania w medycynie, stąd też ich wykorzystanie w zabiegach estetycznych – modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i rozstępów. Metoda ta wywołuje rozerwanie błon komórek tłuszczowych, powodując ich trwale uszkodzenie, a następnie naturalne wydalenie z organizmu. Fala uderzeniowa rozluźnia tkankę łączną, poprawia jędrność i napięcie skóry. Stymuluje krążenie, przyspiesza metabolizm i stymuluje mechanizmy detoksykacji. Co więcej, pobudza produkcję włókien kolagenowych i elastynowych wyraźnie zagęszczając skórę, co zmniejsza widoczność cellulitu i rozstępów. Zabieg jest bezbolesny, komfortowy i bezpieczny. Nie wymaga rekonwalescencji.

Wskazania do zabiegu:

Efekty fali uderzeniowej:

Fala uderzeniowa przeciwwskazania:

Wskazania do zabiegu:

Efekty fali uderzeniowej:

Fala uderzeniowa przeciwwskazania:

Jeśli szukasz skutecznych rozwiązań problemów swojej skóry, oddaj opiekę nad nią specjalistkom z gabinetu kosmetologii estetycznej Kalja Estetic w Krakowie. W naszej pracy stawiamy na skuteczność i bezpieczeństwo. Z przyjemnością będziemy Twoimi przewodniczkami w drodze do pięknej, zdrowej skóry. Sprawdź, gdzie nas znajdziesz – zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top