Kajla.pl

BodyShock Mesoestetic | Kajla.pl

BodyShock mesoestetic

BodyShock to zabieg antycellulitowy – kuracja na ciało łącząca w jednym zabiegu osiągnięcia kosmetologii i medycyny estetycznej. Formuły  preparatów stosowanych podczas zabiegu opracowano na bazie silnie skoncentrowanych składników aktywnych o potwierdzonej skuteczności. Remodelującą ciało procedurę dostosowuje się indywidualnie do stanu skóry, potrzeb i oczekiwań klientki. Można połączyć ją z technologiami – np. elektrodrenażem, radiofrekwencją czy światłem LED. W pierwszej fazie kosmetolog przeprowadza zaawansowaną diagnozę, która pomaga określić optymalny protokół zabiegowy dla danej osoby. Następnie przygotowujemy ciało na przyjęcie składników aktywnych za pomocą delikatnego złuszczania, a potem przeprowadzamy fazy aktywacji, wzmocnienia i zakończenia. Cały zabieg kończy faza intensyfikacji, która wzmacnia i przedłuża w czasie efekty procedury BodyShock.

BodyShock Mesoestetic | Kajla.pl

BodyShock mesoestetic

Zabieg antycellulitowy. Kuracja na ciało łącząca w jednym zabiegu osiągnięcia kosmetologii i medycyny estetycznej. Formuły  preparatów stosowanych podczas zabiegu opracowano na bazie silnie skoncentrowanych składników aktywnych o potwierdzonej skuteczności. Remodelującą ciało procedurę dostosowuje się indywidualnie do stanu skóry, potrzeb i oczekiwań klientki. Można połączyć ją z technologiami – np. elektrodrenażem, radiofrekwencją czy światłem LED. W pierwszej fazie kosmetolog przeprowadza zaawansowaną diagnozę, która pomaga określić optymalny protokół zabiegowy dla danej osoby. Następnie przygotowujemy ciało na przyjęcie składników aktywnych za pomocą delikatnego złuszczania, a potem przeprowadzamy fazy aktywacji, wzmocnienia i zakończenia. Cały zabieg kończy faza intensyfikacji, która wzmacnia i przedłuża w czasie efekty procedury BodyShock.

Działanie zabiegu BodyShock Mesoestetic:

Wskazania do zabiegu:

Składniki aktywne kosmetyków BodyShock to m.in.:

Efekty zabiegu Mesoestetic:

BodyShock to zabieg antycellulitowy - kuracja na ciało | Kajla.pl
BodyShock to zabieg antycellulitowy - kuracja na ciało | Kajla.pl

Działanie zabiegu BodyShock mesoestetic:

Wskazania do zabiegu:

Składniki aktywne kosmetyków BodyShock to m.in.:

Efekty zabiegu mesoestetic:

Gabinet kosmetyczny w Krakowie Kajla Estetic stawia na holistyczne podejście do pielęgnacji twarzy i ciała. Oferowane przez nas zabiegi są starannie wyselekcjonowane, bezpieczne i skuteczne. Pomożemy Ci zadbać o twarz i ciało kompleksowo, z wykorzystaniem najnowszych profesjonalnych kuracji anti-aging i modelujących. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top