Kajla.pl

Neo-Sense Neoderma

Neo-Sense Neoderma to zabieg dla skóry wrażliwej i naczyniowej. Profesjonalna kuracja gabinetowa opracowana z myślą o cerze wrażliwej, podrażnionej i z rozszerzonymi naczynkami. Łagodzi zaczerwienienia, redukuje szorstkość oraz zmniejsza stopień odwodnienia skóry, pomagając zatrzymać wilgoć w jej wnętrzu. Kuracja Neo Sense łączy ekstrakty z alg morskich oraz roślin lądowych, które cenione są za właściwości kojące. Po zabiegu cera jest miękka i gładka, ma świeży i jednolity koloryt, jest jedwabista w dotyku, a zmarszczki są mniej widoczne. Składniki aktywne wykorzystywane w preparatach chronią wrażliwą skórę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych oraz przed suchością. Sercem Neo-Sense są: profesjonalna maska peel off oraz silnie łagodząca ampułka. Aby uzyskać najlepsze efekty, najlepiej zabieg wykonywać w serii, jednak już po pierwszym zabiegu uzyskamy widoczne rezultaty.

Neo-Sense Neoderma

Zabieg dla skóry wrażliwej i naczyniowej Profesjonalna kuracja gabinetowa opracowana z myślą o cerze wrażliwej, podrażnionej i z rozszerzonymi naczynkami. Łagodzi zaczerwienienia, redukuje szorstkość oraz zmniejsza stopień odwodnienia skóry, pomagając zatrzymać wilgoć w jej wnętrzu. Kuracja Neo Sense łączy ekstrakty z alg morskich oraz roślin lądowych, które cenione są za właściwości kojące. Po zabiegu cera jest miękka i gładka, ma świeży i jednolity koloryt, jest jedwabista w dotyku, a zmarszczki są mniej widoczne. Składniki aktywne wykorzystywane w preparatach chronią wrażliwą skórę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych oraz przed suchością. Sercem Neo-Sense są: profesjonalna maska peel off oraz silnie łagodząca ampułka. Aby uzyskać najlepsze efekty, najlepiej zabieg wykonywać w serii, jednak już po pierwszym zabiegu uzyskamy widoczne rezultaty.

Wskazania do zabiegu:

Składniki aktywne w zabiegu Neo-Sense:

Efekty zabiegu dla skóry wrażliwej Neo-Sense Neoderma:

na zdjęciu widać materiały potrzebne do zabiegu neosense
materiały do neosense neoderma

Wskazania do zabiegu:

Składniki aktywne w zabiegu Neo-Sense:

Efekty zabiegu dla skóry wrażliwej Neo-Sense Neoderma:

Jeśli masz skórę wrażliwą, zaczerwienioną i wymagającą wsparcia, umów się na wizytę do Kaila Estetic. Nasz gabinet kosmetyczny w Krakowie stawia na holistyczne podejście oraz kompleksową opiekę nad skórą na bazie innowacyjnych i bezpiecznych zabiegów.

Scroll to Top