Kajla.pl

na zdjęciu wykonywany masaż kobido

Masaż Kobido oraz Transbukalny

Dotyk jest jednym z najważniejszych bodźców, jakich potrzebuje nasza skóra. Dlatego w Kajla Estetic zabiegi pielęgnacyjne i zaawansowane procedury aparaturowe uzupełniamy najskuteczniejszą techniką manualną – masaż Kobido. Ten zaawansowany masaż twarzy to holistyczne i naturalne odmładzanie o potwierdzonej skuteczności. Na tę wyjątkową technikę składają się m.in . masaż mioplastyczny, akupresura, kinesiotaping oraz masaż transbukalny (wykonywany przez wewnętrzną stronę ust). Umiejętne połączenie tych technik zapewnia efekt liftingu, poprawy napięcia skóry, zwiększa poziom dotlenienia i odżywienia tkanek, a także relaksuje na bardzo głębokim poziomie.

na zdjęciu wykonywany masaż kobido

Masaż Kobido oraz Transbukalny

Dotyk jest jednym z najważniejszych bodźców, jakich potrzebuje nasza skóra. Dlatego w Kajla Estetic zabiegi pielęgnacyjne i zaawansowane procedury aparaturowe uzupełniamy najskuteczniejszą techniką manualną – masażem Kobido. Ten zaawansowany masaż twarzy to holistyczne i naturalne odmładzanie o potwierdzonej skuteczności. Na tę wyjątkową technikę składają się m.in . masaż mioplastyczny, akupresura, kinesiotaping oraz masaż transbukalny (wykonywany przez wewnętrzną stronę ust). Umiejętne połączenie tych technik zapewnia efekt liftingu, poprawy napięcia skóry, zwiększa poziom dotlenienia i odżywienia tkanek, a także relaksuje na bardzo głębokim poziomie.

Jak działa masaż Kobido?:

Wskazania do liftingującego masażu twarzy:

Facemodeling – przeciwwskazania:

Jak działa facemodeling?:

Wskazania do liftingującego masażu twarzy:

Facemodeling – przeciwwskazania:

W gabinecie kosmetologii estetycznej Kajla Estetic stawiamy na najskuteczniejsze rozwiązania zabiegowe. Łączymy techniki manualne, zaawansowaną pielęgnację i nowoczesną aparaturę hi- tech, by zapewnić kompleksową, holistyczną opiekę nad Twoją skórą. Zapraszamy Cię do naszego gabinetu kosmetologicznego w Krakowie!

Scroll to Top