Kajla.pl

BTL Embody to urządzenie, wykorzystujące energię HIFEM | Kajla.pl

BTL Embody

EMBODY® to urządzenie wykorzystujące energię HIFEM® wywołującą intensywne skurcze mięśni brzucha i pośladków. W trakcie jednego zabiegu energia HIFEM® wywołuje tysiące niezwykle intensywnych skurczów mięśni, a dokładnie skurczów supramaksymalnych. Procedura jest komfortowa dla pacjenta, całkowicie bezinwazyjna i nie wymaga specjalnych przygotowań. Optymalna seria składa się z 4 zabiegów, wykonywanych w 2-3 dniowych odstępach.

HIFEM® (High-Intensity Focused Electromagnetic Technology) to zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności. Wywołuje ona selektywnie supramaksymalne skurcze mięśni. HIFEM® poprawia strukturę mięśni, ponieważ pobudza wzrost włókien kurczliwych, tworzenie nowych białek i rozrost włókien mięśniowych.

Badania kliniczne wykazały, że terapia składająca się z 4 zabiegów to:

Elektrostymulacja mięśni efekty:

  Niezależne badania kliniczne wykonane w USA potwierdziły skuteczność i bezpieczeństwo technologii HIFEM®. W ich trakcie zastosowano m.in. rezonans magnetyczny, tomograf komputerowy, USG, przeprowadzono też badania histologiczne. Badania kliniczne wykazały, że terapia składająca się z 4 zabiegów to:

– Wzrost masy mięśniowej średnio +16%*,
– Zmniejszenie o ok 11% pociążowego rozstępu mięśni prostych brzucha**,
– Zadowolenie pacjentów w badaniach klinicznych +96%***,
– Wzrost pewności siebie u pacjentów trenujących pośladki +79%****. Pacjenci opisywali, że ich pośladki są uniesione, jędrne i wyraźnie wzmocnione.

Elektrostymulacja mięśni efekty:

W Kajla Estetic pracujemy na zaawansowanych technologiach pozwalających uzyskać trwałe i widoczne rezultaty. Nasz gabinet kosmetologii estetycznej w Krakowie to miejsce, w którym do urody i zdrowia podchodzimy holistycznie i odpowiedzialnie. Z przyjemnością doradzimy Ci, jak o siebie zadbać – także w zakresie modelowania i wyszczuplania sylwetki. Sprawdź, gdzie nas znajdziesz – zapraszamy do kontaktu lub rezerwacji.

Scroll to Top