Kajla.pl

na zdjęciu Pani Monika podczas wykonywania zabiegu fala radiowa

Zabieg modelujący ciało - fala radiowa NuEra Tight

Fala radiowa to technologia, która świetnie sprawdza się w zabiegach modelowania sylwetki. Wykorzystanie pięciu różnych częstotliwości pozwala na wysoką precyzję pracy, a dzięki temu na efektywną redukcję tkanki tłuszczowej na różnych głębokościach. Dzięki temu możemy nie tylko działać modelująco i wyszczuplająco na ciało, ale też zlikwidować cellulit oraz poprawić teksturę i napięcie skóry. Zabieg falą radiową jest nieinwazyjny, bezbolesny i komfortowy. Urządzenie, na którym pracujemy w Kajla Estetic posiada dwie głowice – do twarzy oraz ciała. 

Fala radiowa oddziałuje głęboko – na skórę właściwą i podskórną tkankę tłuszczową. Dodatkowo możliwość wyboru odpowiedniej częstotliwości fal pozwala na personalizację kuracji i dopasowanie parametrów zabiegowych do potrzeb i oczekiwań klientki. Zabiegi z wykorzystaniem fali radiowej mogą być wykonywane zarówno na twarz (odmłodzenie, ujędrnienie, zagęszczenie skóry), jak i na ciało (modelowanie, wyszczuplanie, redukcja cellulitu). Najlepsze rezultaty osiągamy przy wykonywaniu serii zabiegowej.

na zdjęciu Pani Monika podczas wykonywania zabiegu fala radiowa

Zabieg modelujący ciało falą radiową NuEra Tight

Fale radiowe to technologia, która świetnie sprawdza się w zabiegach modelowania sylwetki. Wykorzystanie pięciu różnych częstotliwości pozwala na wysoką precyzję pracy, a dzięki temu na efektywną redukcję tkanki tłuszczowej na różnych głębokościach. Dzięki temu możemy nie tylko działać modelująco i wyszczuplająco na ciało, ale też zlikwidować cellulit oraz poprawić teksturę i napięcie skóry. Zabieg falą radiową jest nieinwazyjny, bezbolesny i komfortowy. Urządzenie, na którym pracujemy w Kajla Estetic posiada dwie głowice – do twarzy oraz ciała. Fala oddziałuje głęboko – na skórę właściwą i podskórną tkankę tłuszczową. Dodatkowo możliwość wyboru odpowiedniej częstotliwości fal pozwala na personalizację kuracji i dopasowanie parametrów zabiegowych do potrzeb i oczekiwań klientki. Zabiegi z wykorzystaniem fali radiowej mogą być wykonywane zarówno na twarz (odmłodzenie, ujędrnienie, zagęszczenie skóry), jak i na ciało (modelowanie, wyszczuplanie, redukcja cellulitu). Najlepsze rezultaty osiągamy przy wykonywaniu serii zabiegowej.

Wskazania do zabiegu falą radiową na ciało:

Efekty zabiegu NuEra Tight na ciało:

Przeciwwskazania do zabiegu falą radiową:

Wskazania do zabiegu falą radiową na ciało:

Efekty zabiegu NuEra Tight na ciało:

Przeciwwskazania do zabiegu falą radiową:

W gabinecie kosmetologii estetycznej Kajla Estetic w Krakowie wykonujemy zabiegi wyszczuplające i modelujące na ciało w oparciu o najnowsze światowe technologie. Stawiamy na bezpieczeństwo oraz widoczne efekty. Jeśli chcesz kompleksowo popracować nad piękną sylwetką, pomożemy Ci dobrać zabiegi, dzięki którym osiągniesz ten cel. Sprawdź, gdzie nas znajdziesz – zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top