Kajla.pl

Hydrolifing

Celem kompleksowej terapii G.M. Collin jest odbudowa i ochrona kolagenu – co skutkuje zagęszczeniem, wygładzeniem i ujędrnieniem skóry. Efekty działania są spektakularne i jednocześnie bardzo naturalne. Im wcześniej zastosujemy profilaktykę przeciwdziałającą uszkodzeniom kolagenu, tym dłużej będziemy cieszyć się młodym wyglądem naszej
skóry.

Stali się odpowiedzią na potrzeby wszystkich rodzajów cery i problemów skórnych, ale ich wyjątkowe produkty kolagenowe, czynią ich prawdziwym pionierem w branży kosmetycznej.  Obecnie wszystkie produkty G.M. Collin posiadają co najmniej jeden lub więcej składników aktywnych, które zawierają, stymulują lub chronią kolagen.

Kliniczna kuracja, opracowana specjalnie dla skóry twarzy, szyi i dekoltu. Zabieg zawiera składniki aktywne, które doskonale zregenerują i wypełnią skórę. Progeline – peptyd zapobiegający kumulacji białka progeryny, odpowiedzialnej za przyspieszony proces starzenia się skóry. Linefill – ekstrakt z ziaren sezamu, wpływający na optyczne wypełnienie skóry. Hyadisine – egzopolisacharydy z bakterii morskich przywracają pamięć komórkową, zapewniając odpowiednie nawilżenie skóry.

Terapia rekomendowana jako przygotowanie skóry przed intensywnymi i inwazyjnymi zabiegami złuszczającymi oraz przerywającymi ciągłość naskórka. Zabieg Hydrolifting doskonale sprawdzi się jako głęboka regeneracja w trakcie kuracji łączonych z medycyną estetyczną i urządzeniami Hi-Tec. Może być stosowany u pacjentów onkologicznych po zakończeniu terapii, jako zabieg łagodzący i regenerujący.

Rezultaty pozabiegowe

W gabinecie kosmetologii estetycznej Kajla Estetic w Krakowie wykonujemy zabiegi wyszczuplające i modelujące na ciało w oparciu o najnowsze światowe technologie. Stawiamy na bezpieczeństwo oraz widoczne efekty. Jeśli chcesz kompleksowo popracować nad piękną sylwetką, pomożemy Ci dobrać zabiegi, dzięki którym osiągniesz ten cel. Sprawdź, gdzie nas znajdziesz – zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top