Kajla.pl

na zdjęciu widoczne urządzenie observ520

Observ520x

Punktem wyjścia do ustalenia zabiegów i pielęgnacji dopasowanych do potrzeb skóry oraz oczekiwań klientki jest analiza skóry. W Kajla Estetic korzystamy w tym celu z nowoczesnej aparatury hi-tech Observ520x. Dzięki możliwościom urządzenia patrzymy głębiej, identyfikując zmiany zachodzące w kolejnych warstwach skóry. Zanim jeszcze staną się one widoczne na jej powierzchni. Dzięki temu jesteśmy w takie dobrać kurację tak, by nie tylko niwelować niekorzystne zmiany, które już widać, ale też zapobiegać pojawianiu się nowych.

Urządzenie do analizy skóry Observ520x podnosi jakość konsultacji i obiektywnie pokazuję skalę i rodzaj procesów zachodzących w skórze. Jest więc świetnym uzupełnieniem wywiadu oraz oceny stanu cery dokonanej wprawnym okiem kosmetologa.

na zdjęciu widoczne urządzenie observ520

Observ520x

Punktem wyjścia do ustalenia zabiegów i pielęgnacji dopasowanych do potrzeb skóry oraz oczekiwań klientki jest analiza skóry. W Kajla Estetic korzystamy w tym celu z nowoczesnej aparatury hi-tech Observ520x. Dzięki możliwościom urządzenia patrzymy głębiej, identyfikując zmiany zachodzące w kolejnych warstwach skóry, zanim jeszcze staną się one widoczne na jej powierzchni. Dzięki temu jesteśmy w takie dobrać kurację tak, by nie tylko niwelować niekorzystne zmiany, które już widać, ale też zapobiegać pojawianiu się nowych. Urządzenie do analizy skóry Observ520x podnosi jakość konsultacji i obiektywnie pokazuję skalę i rodzaj procesów zachodzących w skórze, jest więc świetnym uzupełnieniem wywiadu oraz oceny stanu cery dokonanej wprawnym okiem kosmetologa.

Funkcje aparatu do analizy skóry Observ520:

Observ520x co analizuje?:

na zdjęciu praca urządzenia observ520x
na zdjęciu praca urządzenia observ520x

Funkcje aparatu do analizy skóry Observ520:

Observ520x co analizuje?:

W gabinecie kosmetologii estetycznej Kajla Estetic naszym celem jest holistyczne zadbanie o Twoją skórę. Dlatego stosujemy nie tylko skutecznie i bezpieczne zabiegi i aparaturę, ale też najbardziej nowoczesne rozwiązania diagnostyczne, które wspierają uważne oko kosmetologa i pozwalają nam stworzyć plan pielęgnacyjny szyty na miarę. Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top