Kajla.pl

Zabieg kolagenowy collin

Celem kompleksowej terapii G.M. Collin jest odbudowa i ochrona kolagenu – co skutkuje zagęszczeniem, wygładzeniem i ujędrnieniem skóry. Efekty działania są spektakularne i jednocześnie bardzo naturalne. Im wcześniej zastosujemy profilaktykę przeciwdziałającą uszkodzeniom kolagenu, tym dłużej będziemy cieszyć się młodym wyglądem naszej skóry. Stali się odpowiedzią na potrzeby wszystkich rodzajów cery i problemów skórnych, ale ich wyjątkowe produkty kolagenowe, czynią ich prawdziwym pionierem w branży kosmetycznej.  Obecnie wszystkie produkty G.M. Collin posiadają co najmniej jeden lub więcej składników aktywnych,
które zawierają, stymulują lub chronią kolagen.

Flagowym i pierwszym zabiegiem, jaki został opracowany przez twórców G.M. COLLIN jest Collagen 90+. To wysoce efektywna kuracja anti-aging o natychmiastowym działaniu stymulującym i napinającym skórę. Terapia oparta jest na zastosowaniu natywnego kolagenu w postaci płatu kolagenowego oraz intensywnych składników odżywczych takich jak: wyciąg z pączków buku znanego jako drzewo wiecznej młodości, hialuronian sodu, oligopeptyde- 5, biosaccharide gum-1, rozpuszczalny kolagen, dipalmitynian hydroksyproliny. Celem jest aktywizacja procesów odnowy skóry, stymulacja syntezy kolagenu oraz przeciwdziałanie transepidermalnej utracie wody z naskórka. W celu zwiększenia intensywności zabiegu wskazane nałożenie folii termicznej.

Zabieg Collagen 90+ przeznaczony jest dla pacjentów oczekujących silnego działania liftingującego w połączeniu z chwilą relaksu. Ekskluzywny zabieg odmładzający, oparty na kluczowym składniku marki – kolagenie, w postaci płatu kolagenowego oraz intensywnych składnikach odżywczych i nawilżających skórę.

Rezultaty pozabiegowe

W gabinecie kosmetologii estetycznej Kajla Estetic w Krakowie wykonujemy zabiegi wyszczuplające i modelujące na ciało w oparciu o najnowsze światowe technologie. Stawiamy na bezpieczeństwo oraz widoczne efekty. Jeśli chcesz kompleksowo popracować nad piękną sylwetką, pomożemy Ci dobrać zabiegi, dzięki którym osiągniesz ten cel. Sprawdź, gdzie nas znajdziesz – zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top