Kajla.pl

Genesis

Podczas zabiegu Genesis wiązka lasera rozgrzewając górne warstwy skóry właściwej doprowadza do remodelingu kolagenu oraz pobudzenia fibroblastów, tj. komórek odpowiedzialnych za regenerację skóry, do produkcji nowego kolagenu. Poprawia to jej napięcie, wygładza i działa odmładzająco. Dodatkowo, poprzez działanie termiczne na hemoglobinę (czerwony barnik we krwi) oraz melaninę (barwnik obecny w skórze) wpływa na zwężenie rozszerzonych ścian naczyń krwionośnych i pozwala ujednolicić koloryt skóry, redukując zaczerwienienia i zmiany pigmentacyjne oraz ogniska podrażnień i stanów zapalnych.
Zabieg nie wymaga znieczulenia i rekonwalescencji. W zależności od ilości obszrów, trwa 15–30 minut i nie wiąże się z żadnym dyskomfortem. Może jedynie wywołać jej lekkie zaczerwienienie utrzymujące się do kilku godzin, ale absolutnie nie powoduje zasinień, rumienia, obrzęku czy bólu. Przeprowadza się go na wszystkich typach skóry, nawet na tej świeżo opalonej i o każdej porze roku.

Wskazania:

Genesis to doskonały zabieg odmładzający. Poprawia wygląd i jakość skóry, uelastycznia, wzmocnienia napięcia. Ponadto, dzięki spłyceniu drobnych zmarszczek, zwężeniu porów, redukcji rumienia oraz usunięciu płytkich przebarwień skóra odzyskuje świeżość i młodzieńczy  blask. Polepszenie kolorytu, tekstury i napięcia skóry następuje już po pierwszym zabiegu. Skóra staje się gładsza, ujednolicona, bardziej sprężysta i widocznie odmłodzona. Każda następna interwencja (zalecana ilość to 3-4 zabiegi co 2–3 tygodnie) intensyfikuje uzyskane efekty. Swoją pełnię osiągają one po 3–6 miesiącach od zabiegu. Mniej więcej tyle czasu skóra potrzebuje na odbudowę własnych włókien kolagenowych. Rezultaty potrafią cieszyć oko wiele miesięcy – tym dłużej, im lepiej pielęgnujemy skórę w domu. Zabieg nie wymaga znieczulenia i rekonwalescencji. W zależności od ilości obszrów, trwa 15–30 minut i nie wiąże się z żadnym dyskomfortem. Może jedynie wywołać jej lekkie zaczerwienienie utrzymujące się do kilku godzin, ale absolutnie nie powoduje zasinień, rumienia, obrzęku czy bólu. Przeprowadza się go na wszystkich typach skóry, nawet na tej świeżo opalonej i o każdej porze roku.

Jeśli zastanawiasz się, jak znaleźć gabinet kosmetyczny w Krakowie, zapraszamy Cię do Kajla Estetic – salonu, w którym stawiamy na efekty. Kompleksowo zaopiekujemy się Twoją skórą, sprawiając, że na dłużej zachowa młodzieńczy wygląd. Sprawdź, gdzie nas znajdziesz – zapraszamy do kontaktu lub rezerwacji.

Scroll to Top