Kajla.pl

na zdjęciu widoczny zabieg marine enzyme

Zabieg Marine Enzyme Neoderma

Zabieg Marine Enzyme rozjaśnia przebarwienia. Kuracja opracowana z myślą o cerze z przebarwieniami, poszarzałej i pozbawionej blasku, na bazie unikatowej procedury mechanicznego złuszczania. Zabieg wykorzystuje synergiczne działanie enzymów pochodzenia morskiego, ekstraktów ziołowych oraz aktywnych substancji pozyskiwanych z roślin. Zaawansowana eksfoliacja pozwala usunąć nagromadzone na powierzchni skóry komórki martwego naskórka, przywraca równowagę pH i odsłania świeżą, gładką i pełną blasku cerę. Drobne zmarszczki są wygładzone, przebarwienie stają się mniej widoczne, a koloryt i tekstura cery są ujednolicone. 

Długość serii zabiegowej uzależniona jest od stanu skóry klientki, można również wykonać pojedynczy zabieg w celu odświeżenia cery lub podtrzymania efektów kuracji. Po zabiegu należy pamiętać o stosowaniu wysokiej fotoochrony, gdyż po eksfoliacji cera jest bardziej narażona na niekorzystne działanie promieni UV. Główny etap zabiegu to eksfoliacja pudrem złuszczającym z dodatkiem enzymów, połączonym ze specjalnym roztworem eksfoliującym, bogatym w roślinne i ziołowe składniki.

na zdjęciu widoczny zabieg marine enzyme

Zabieg Marine-Enzyme Neoderma

Zabieg rozjaśniający przebarwienia Kuracja opracowana z myślą o cerze z przebarwieniami, poszarzałej i pozbawionej blasku, na bazie unikatowej procedury mechanicznego złuszczania. Zabieg wykorzystuje synergiczne działanie enzymów pochodzenia morskiego, ekstraktów ziołowych oraz aktywnych substancji pozyskiwanych z roślin. Zaawansowana eksfoliacja pozwala usunąć nagromadzone na powierzchni skóry komórki martwego naskórka, przywraca równowagę pH i odsłania świeżą, gładką i pełną blasku cerę. Drobne zmarszczki są wygładzone, przebarwienie stają się mniej widoczne, a koloryt i tekstura cery są ujednolicone. Długość serii zabiegowej uzależniona jest od stanu skóry klientki, można również wykonać pojedynczy zabieg w celu odświeżenia cery lub podtrzymania efektów kuracji. Po zabiegu należy pamiętać o stosowaniu wysokiej fotoochrony, gdyż po eksfoliacji cera jest bardziej narażona na niekorzystne działanie promieni UV. Główny etap zabiegu to eksfoliacja pudrem złuszczającym z dodatkiem enzymów, połączonym ze specjalnym roztworem eksfoliującym, bogatym w roślinne i ziołowe składniki.

Wskazania do zabiegu:

Składniki aktywne w zabiegu Marine-Enzyme:

Efekty zabiegu rozjaśniającego Neoderma:

Przeciwwskazania do zabiegu Marine-Enzyme:

na zdjęciu widoczne łóżko przygotowane do zabiegu marine enzyme
na zdjęciu widoczne łóżko przygotowane do zabiegu marine enzyme

Wskazania do zabiegu:

Składniki aktywne w zabiegu Marine-Enzyme:

Efekty zabiegu rozjaśniającego Neoderma:

Przeciwwskazania do zabiegu Marine-Enzyme:

Zalecenia dodatkowe:

Przez 10 dni po zabiegu należy unikać ekspozycji na słońce oraz stosować wysoką fotoochronę. Skóra po zabiegu będzie się łuszczyć – nie należy w tym czasie odrywać fragmentów łuszczącego się naskórka, ponieważ może to prowadzić do powstania blizn. Ok. dwa tygodnie przed i po zabiegu Marine Enzyme nie należy poddawać się procedurom laserowym.

W Kajla Estetic sięgamy po zaawansowane kuracje kosmetologiczne i nowoczesną aparaturę hi-tech, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz widoczne efekty. Nasze specjalistki podczas konsultacji wykonają analizę Twojej skóry, by dobrać kurację odpowiednią do jej potrzeb. Tak działa nasz gabinet kosmetyczny w Krakowie.

Scroll to Top