Kajla.pl

Światłoterapia - terapia światłem LED

Światłoterapia to kuracja z wykorzystaniem profesjonalnego urządzenia do fototerapii, które wyposażone jest w opatentowaną technologię LED. Lampa emituje światło o trzech różnych długościach fali: niebieskie 415 nm, czerwone 633 nm, NIR 830 nm. Aparat pozwala korzystać podczas zabiegu z jednego rodzaju światła, ale też umożliwia łączenie kilku długości fali jednocześnie. Fototerapia LED jest świetnym uzupełnieniem leczenia trądziku, sprawdza się w dermatozach (np. przy łuszczycy), przyspiesza gojenie się i regenerację skóry, redukuje ból. Ma też zastosowanie stricte estetyczne – dobrze sprawdza się jako element kuracji odmładzających czy redukujących zaczerwienienie cery.

na zdjęciu widoczny zabieg światłoterapia

Fototerapia światłem LED

Kuracja z wykorzystaniem profesjonalnego urządzenia do fototerapii, które wyposażone jest w opatentowaną technologię LED. Lampa emituje światło o trzech różnych długościach fali: niebieskie 415 nm, czerwone 633 nm, NIR 830 nm. Aparat pozwala korzystać podczas zabiegu z jednego rodzaju światła, ale też umożliwia łączenie kilku długości fali jednocześnie. Fototerapia LED jest świetnym uzupełnieniem leczenia trądziku, sprawdza się w dermatozach (np. przy łuszczycy), przyspiesza gojenie się i regenerację skóry, redukuje ból. Ma też zastosowanie stricte estetyczne – dobrze sprawdza się jako element kuracji odmładzających czy redukujących zaczerwienienie cery.

Wskazania do zabiegu:

Rodzaje światła LED:

Efekty naświetlania lampą LED

Rezultaty zabiegu uzależnione są od rodzaju zastosowanego światła LED.

Światło czerwone:

Światło niebieskie:

Światło NIR:

Wskazania do zabiegu:

Rodzaje światła LED:

Efekty naświetlania lampą LED

Rezultaty zabiegu uzależnione są od rodzaju zastosowanego światła LED.

Światło czerwone:

Światło niebieskie:

Światło NIR:

W Kajla Estetic pracujemy na certyfikowanych sprzętach najwyższej jakości, które gwarantują bezpieczeństwo i skuteczność zabiegów. Jeśli „terapia LED Kraków” to coś, czego szukasz – skontaktuj się z nami lub zapisz się na wizytę w naszym gabinecie.

Scroll to Top